لیفتراک یوهانریش

لیفتراک یوهانریش


در این مقاله ما قصد داریم که اموزش تعمیرات لیفتراک دیزلی، دوگانه سوز و برقی را شرح دهیم متن زیر مطالعه کنید
لیفتراک ها جزو ماشین آلاتی هستند که جهت جا به جایی وسایل سنگین از آنها استفاده می گردد. تعمیر لیفتراک نیز با توجه به استفاده گسترده از این دستگاه در دنیای صنعت، امری ضروری محسوب می شود.

 استفاده از لیفتراک می تواند در بالا بردن بازدهی کار موثر باشد. این وسیله در قسمت جلویی خود دارای دو شاخک است که برای جا به جایی وسایل و بالا و پایین بردن آن استفاده می شود. لیفتراک ها را می توان بیشتر در انبارها و ساختمان های بزرگ یافت.

همچنین از آن در محل هایی که ساخت و ساز انجام می گیرد، استفاده می شود. پیش از ساخت این دستگاه از بالابر های قیچی مانند برای جا به جایی وسایل سنگین استفاده می شده است اما لیفتراک در کنار امن تر بودن برای جا به جایی این وسایل، امکان استفاده راحت تری را در مقایسه با ابزار های گوناگون مشابه خود دارد.

انواع مختلف لیفتراک ها

لیفتراک در انواع برقی، دیزلی و دوگانه سوز وجود دارد. تعمیر لیفتراک در مدل لیفتراک برقی در سه نوع ترانزیستوری، تریستوری و کنتاکتوری انجام می شود. تعمیر لیفتراک برقی در قسمت های جایگزینی درایو های لیفتراک و تعمیر مدل های قدیمی این نوع لیفتراک از نوع سیستم المنتی کنتاکتوری انجام می گیرد.

 در تعمیر لیفتراک دیزلی عیب یابی تخصصی موتور های دیزل لیفتراک و شناسایی قسمت آسیب دیده، تعمیر گیربکس موتور های دیزل به شکل کلی و جزئی، برطرف کردن ایرادات مربوط به سیستم سوخت رسانی موتور های دیزل، رفع مشکلات سیستم خنک کننده موتور همچون ترموستات واتر پمپ، رادیاتور و غیره و سایر تعمیرات تخصصی انجام می گیرد.

 با توجه به اعمال تحریم ها و بروز مشکلات در تامین قطعات و لوازم لیفتراک های ساخت ژاپن، تعمیر لیفتراک در نوع دیزلی با مشکلاتی مواجه شده است که موجب شده تا لیفتراک های چینی در بازار فروش این ماشین بیشتر به فروش برسند اما عیب یابی تخصصی این نوع لیفتراک در مراکز تخصصی انجام می گیرد تا نیاز مشتریان را در این زمینه برطرف سازد.

تعمیر لیفتراک به چه صورت است
تعمیر لیفتراک به چه صورت است

تعمیر انواع لیفتراک دیزلی، برقی و دوگانه سوز

تعمیر لیفتراک دیزلی

داشتن پرسنل خبره و مهندسان متخصص و مجرب در زمینه ی تعمیر لیفتراک دیزلی در برند های مختلف کمک می کند تا با وجود کمبود قطعات این ماشین در بازار بتوان نیاز مشتریان را برطرف نمود.

اطلاعات بیشتر در خصوص: تعمیر لیفتراک دیزل کوماتسو

 

 بازسازی و اورهال کامل مدل های مختلف لیفتراک های دیزلی در تناژ های مختلف با توجه به دستورالعمل های کارخانه ی سازنده و جایگزین کردن قطعات یدکی اورجینال و اصل در کوتاهترین زمان از دیگر خدمات در تعمیرات لیفتراک دیزلی می باشد.

لیفتراک دوگانه سوز با دو سوخت گاز و بنزین کار کرده و از آن به عنوان منبع انرژی استفاده می کند. لیفتراک دوگانه سوز با نام لیفتراک هیبریدی نیز در بازار شناخته می شود.

مطالعه بیشتر: تعمیرات لیفتراک دیزل تویوتا

تعمیر لیفتراک برقی

 تعمیر لیفتراک دوگانه سوز نیز در مراکز تخصصی تعمیر لیفتراک برقی انجام می شود. لیفتراک دوگانه سوز دارای یک مخزن برای نگهداری و ذخیره ی سوخت مایع است.

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز

این نوع لیفتراک علاوه بر گاز، با برق نیز کار می کند. در برخی دیگر از مدل های لیفتراک دوگانه سوز، به جای سوخت گاز در کنار انرژی الکتریکی، از سوخت بنزین نیز استفاده می شود. آنچه که موجب کارایی و بازده بالای این ماشین می شود، احتراق کامل سوخت در محفظه احتراق است.

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز در زمینه های تعمیر کامل موتور در حجم ها و تعداد سیلندر های گوناگون، تعمیر گیربکس با هر مدل ساخت، رفع ایرادات مربوط به سیم کشی به صورت کلی و جزئی، برطرف کردن ایرادات مربوط به سیستم های سوخت رسانی گاز، انژکتور و کاربراتور انجام می گیرد.

تعادل لیفتراک
تعادل لیفتراک

تعمیر لیفتراک در مراکز تخصصی

 همچنین در تعمیر لیفتراک دوگانه سوز صافکاری بدنه و برطرف کردن روغن ریزی، رفع ایرادات و مشکلات ترمز ها و پدالها و چرخ ها، رفع ایرادات شاسی و دکل و همچنین خدمات مربوط به نقاشی و رنگ بدنه نیز انجام می گیرد.

تعمیر لیفتراک ها در سه مدل یاد شده تنها در مراکز تخصصی مربوطه انجام می گیرد تا راحت تر بتوان قطعات و لوازم مورد نیاز برای تعمیرات این ماشین آلات را در اختیار داشت.

لیفتراک
لیفتراک

سخن پایانی

 مهندسین و اساتید مجرب و متخصص در حوزه ی تعمیرات لیفتراک با بهره مندی از ابزارآلات و ماشین های پیشرفته در جهت رفع ایرادات و نقایص فنی در مراکز مربوطه آماده ی خدمات رسانی به مشتریان خود هستند.

تعمیر لیفتراک با توجه به کمبود برخی قطعات در بازار این حوزه با مشکلاتی مواجه شده است که با تکیه بر توان داخلی و حمایت از تولید کنندگان این قطعات در داخل کشور می توان به رفع نیاز بازار در حوزه ی تامین تجهیزات و قطعات این دسته از ماشین آلات صنعتی کمک فراوانی کرد.

 مراکز فعال در حوزه ی تعمیر لیفتراک در انواع و مدل های گوناگون آن در سراسر کشور آماده ی خدمات رسانی به مشتریان و مراجعه کنندگان خود را داشته و تعمیر لیفتراک به صورت کاملا تخصصی را با سیستم های عیب خود دارا هستند.

با توجه به حضور برند ژاپنی لیفتراک های دیزلی و از طرفی وجود تحریم در حوزه ی تامین قطعات این نوع لیفتراک، لازم است تا عیب یابی و تعمیر این نوع لیفتراک در مراکز معتبر انجام گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =