سرویس لیفتراک

سرویس لیفتراک

سرویس لیفتراک

سرویس و تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک

_

تمامی خدمات ارائه شده برای سرویس لیفتراک توسط مجموعه لیفت سرویس غرب با استفاده از جدیدترین تجهیزات موجود و با بکارگیری از قطعات اصلی و اورجینال لیفتراک ها انجام می شود که سبب افزایش طول عمر لیفتراک ها و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده از طرف این مجموعه می باشد. تعمیرات تخصصی و سرویس های قابل ارائه برای انواع لیفتراک دیزلی، لیفتراک دوگانه سوز و لیفتراک برقی در مجموعه لیفت سرویس غرب به شرح زیر می باشد.

 • تعمیر و سرویس باتری لیفتراک
 • تعمیر و سرویس اکسل لیفتراک
 • تعمیر و سرویس سیستم روشنایی
 • تعمیر و سرویس گیربکس لیفتراک
 • تعمیر و سرویس موتور لیفتراک
 • تعمیر و سرویس ترمز لیفتراک
 • تعمیر و سرویس صندلی لیفتراک
 • سرویس روغن لیفتراک
 • تعویض فیلتر لیفتراک
 • تعمیر و سرویس هیدرولیک لیفتراک
 • تعمیر و سرویس الحاقیه لیفتراک
 • تعمیر و سرویس شارژر لیفتراک

جهت برقراری ارتباط با واحد تعمیر و سرویس لیفتراک با شماره ۴۶۸۰۶۱۹۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید با پر کردن و ارسال فرم زیر درخواست تعمیرات خود را به مجموعه لیفت سرویس غرب بصورت آنلاین ارسال نمایید.

درخواست تعمیر و سرویس لیفتراک 

تعمیرات تخصصی و سرویس انواع لیفتراک

_

جهت ثبت آنلاین درخواست تعمیر و سرویس لیفتراک خود می توانید از فرم روبرو استفاده کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس لیفتراک شما اقدامات لازم را انجام دهند.
پس از ثبت درخواست خود بصورت آنلاین، کارشناسان مجموعه لیفت سرویس غرب نهایتا طی ۲۴ ساعت با شماره تماس اعلامی از طرف شما ارتباط خواهند گرفت.
ماشین آلاتی که قابلیت تعمیر و سرویس در محل مشتری را دارند، پس از هماهنگی های لازم، تعمیرکار مورد نظر به محل لیفتراک اعزام شده و سرویس مورد نظر را روی دستگاه ها انجام می دهد و ماشین آلاتی که قابلیت تعمیر و یا سرویس در محل را ندارند، پس از هماهنگی های لازم، دستگاه مورد نظر به محل مجموعه لیفت سرویس غرب منتقل شده تا کارشناسان این مجموعه اقدامات لازم را جهت رفع مشکل و یا سرویس دستگاه انجام دهند.

  سرویس لیفتراک

  تعمیر و سرویس لیفتراک

  تعمیر و سرویس انواع لیفتراک 

  _

  نگهداری و سرویس لیفتراک شامل بازدیدهای ماهیانه ، تعیین سرویس ها و قطعات مورد نیاز، انجام سرویس های عادی و دوره ای، ارائه آموزشهای حین کار برای اپراتور ها و می باشد. نگهداری و سرویس لیفتراک ضامن عملکرد صحیح دستگاه، افزایش عمر مفید لیفتراک، کاهش هزینه های ناشی از خرابی های ناگهانی و تعمیرات پرهزینه بوده و همچنین از خسارت هایی که بدلیل از کار افتادن ناگهانی دستگاه متوجه مشتری خواهد بود جلوگیری می نماید. تعمیرات تخصصی و سرویس انواع لیفتراک های دیزلی، گازسوز، دوگانه سوز و انواع لیفتراک های برقی کلارک سپاهان، تویوتا، کوماتسو، کاترپیلار، دوو، تی سی ام، یال، آریا،ایسوزو‌، هایستر، سهند و … توسط متخصصان حرفه ای مجموعه لیفت سرویس غرب صورت می گیرد.

  برخی خدمات سرویس لیفتراک

  برخی دیگر از خدمات قابل ارائه سرویس لیفتراک

  _

  سرویس لیفتراک در تعمیرگاه مجهز لیفت سرویس غرب صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه سرویس لیفتراک  در خدمت کلیه انبارها و کارخانجات و صنایع کشورمی باشد که تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه  تعمیر و سرویس لیفتراک های سبک و سنگین و بازسازی کامل انواع لیفتراک برقی، لیفتراک دیزلی و لیفتراک گازی بنزینی را کسب نموده است.