لیفتراک کوماتسو
لیفتراک کوماتسو
اجزای لیفتراک کوماتسو

تعمیر لیفتراک کوماتسو دیزلی

تعمیرات تخصصی لیفتراک دیزل کوماتسو

_

شرکت کوماتسو بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لیفتراک و در قرنی که گذشت، زیرساخت های شرکت های بزرگ در سطح جهان متکی به این شرکت بوده، در کشور ایران نیز استفاده از لیفتراک کوماتسو ژاپن به جهت پیشبرد کارهای صنایع متخلف محبوبیت گسترده ای دارد که نمایندگان فروش این محصول بدلیل داشتن دغدغه تحریم های بین المللی به دنبال تامین کننده قطعات یدکی اصلی این محصول و سرویس کاران مجاز و دوره دیده می باشند . شرکت لیفت سرویس غرب با بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه خدمات تعمیرات لیفتراک دیزل کوماتسو و با استفاده از متخصصین این امر را تسهیل نموده است.

تعمیر لیفتراک کوماتسو دیزل به چه نحوی انجام می شود؟

استفاده از تجهیزات مدرن و بروز و کارشناسان متخصص تعمیر لیفتراک کوماتسو دیزل و بکار بردن قطعات اصلی توصط مجموعه لیفت سرویس غرب انجام می پذیرد

اطلاعات بیشتر: تعمیر لیفتراک کوماتسو

تاریخچه لیفتراک کوماتسو:

 

در سال ۱۹۲۱ خط تولید کوماتسو برای تولید ابزارآلات ماشین آلات و تجهیزات معدنی تأسیس شد.
سال ۱۹۵۶ آغاز تولید بیل مکانیکی در کمپانی کوماتسو  بود.
در سال ۱۹۶۱ شرکت کوماتسو اولین برنامهکنترل کیفیت در سطح شرکت (QC) را معرفی کرد.
و با شرکت کامینز موتور، شرکتی در ایالات متحده آمریکا توافقنامه پیوند فناوری برای موتورهای دیزلی را امضا کرد.
سال۱۹۶۴ اولین دفتر ارتباط با خارج از کشور کوماتسو در هند افتتاح شد و به دنبال آن در کشورهایی همچون چین آمریکا انگلستان بلژیک برزیل و….نمایندگی مستقر نمود.
سپس شروع به تولید لودرهای چرخ دار کرد

خدمات مجوعه لیفت سرویس غرب

تمامی خدمات ارائه شده برای تعمیر لیفتراک دیزلی کوماتسو توسط مجموعه لیفت سرویس غرب با استفاده از جدیدترین تجهیزات موجود و با بکارگیری از قطعات اصلی و اورجینال ماشین آلات شرکت کوماتسو انجام می شود که سبب افزایش طول عمر لیفتراک ها و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده از طرف این مجموعه می باشد. تعمیرات تخصصی و سرویس های قابل ارائه برای انواع لیفتراک دیزلی کوماتسو در مجموعه لیفت سرویس غرب به شرح زیر می باشد.

 • تعمیر باتری لیفتراک
 • تعمیر اکسل لیفتراک
 • تعمیر سیستم روشنایی
 • تعمیر گیربکس لیفتراک
 • تعمیر موتور لیفتراک
 • تعمیر ترمز لیفتراک
 • تعمیر صندلی لیفتراک
 • تعویض روغن لیفتراک
 • تعویض فیلتر لیفتراک
 • تعمیر هیدرولیک لیفتراک
 • تعمیر الحاقیه لیفتراک
 • تعمیر شارژر لیفتراک

اطلاعات بیشتر در خصوص: تعمیرات لیفتراک برقی

جهت برقراری ارتباط با واحد تعمیر سیار لیفتراک کوماتسو با شماره ۴۶۸۰۶۱۹۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید با پر کردن و ارسال فرم زیر درخواست تعمیرات خود را به مجموعه لیفت سرویس غرب بصورت آنلاین ارسال نمایی

درخواست تعمیر لیفتراک دیزل کوماتسو

تعمیرات تخصصی انواع لیفتراک کوماتسو

_

جهت ثبت آنلاین درخواست تعمیر لیفتراک دیزل کوماتسو خود می توانید از فرم روبرو استفاده کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت تعمیر و یا سرویس لیفتراک شما اقدامات لازم را انجام دهند.پس از ثبت درخواست خود بصورت آنلاین، کارشناسان مجموعه لیفت سرویس غرب نهایتا طی ۲۴ ساعت با شماره تماس اعلامی از طرف شما ارتباط خواهند گرفت.ماشین آلاتی که قابلیت تعمیر و سرویس در محل مشتری را دارند، پس از هماهنگی های لازم، تعمیرکار مورد نظر به محل لیفتراک اعزام شده و سرویس مورد نظر را روی دستگاه ها انجام می دهد و ماشین آلاتی که قابلیت تعمیر و یا سرویس در محل را ندارند، پس از هماهنگی های لازم، دستگاه مورد نظر به محل مجموعه لیفت سرویس غرب منتقل شده تا کارشناسان این مجموعه اقدامات لازم را جهت رفع مشکل و یا سرویس دستگاه انجام دهند.

 • قیمت خدمات و تعمیرات مناسب
 • بکارگیری قطعات اصلی و اورجینال دستگاه
 • اعزام تعمیرکار در سریع ترین زمان
 • ضمانت بالاترین کیفیت تعمیر

  لیفتراک کوماتسو
  لیفتراک کوماتسو
  لیفتراک کوماتسو

  مشخصات کوماتسو

  مشخصات و ویژگی های انواع لیفتراک کوماتسو

  _

  مشخصات فنی کوماتسو

   تمام لیفتراک های کوماتسو گاز سوز، دیزلی – دوگانه سوز و برقی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. دکل ها و وزنه های عقب لیفتراک به گونه ای طراحی شده است که تعادل دستگاه را به خوبی برقرار می سازد. این لیفتراک ها مجهز به سیستم فرمان هیدرولیکی و اهرم های قوی می باشند. اتاقک راننده لیفتراک به گونه ای طراحی شده است که اپراتور لیفتراک به آسانی بتواند دستگاه را هدایت کند.  در لیفتراک سیستم های خنک کننده موتور تعبیه شده است. دسترسی بازرس فنی یا اپراتور لیفتراک به اجزا و قطعات دستگاه، با سهولت قابل انجام است.
  لیفتراک برقی کوماتسو، ظرفیت حمل بار تا ۵ تن را دارد. ابعاد این لیفتراک ها نسبت به سایر انواع لیفتراک کوماتسو بسیار کوچکتر است؛ اما در بسیاری خصوصیات کاربردی با مدل های دیگر لیفتراک برقی کوماتسو مشابه است.  لیفتراک برقی کوماتسو در نهایت دقت و ایمنی و مطابق با استانداردهای جهانی ISO تولید شده است.

  لیفتراک های کوماتسو گاز سوز و دیزلی – دوگانه سوز

  این لیفتراک ها مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند. برای این مدل از لیفتراک، سیستم های خنک کننده موتور طراحی شده است. دسترسی کارشناس فنی یا اپراتور لیفتراک به اجزا و قطعات دستگاه، با سهولت انجام پذیر است. فرمان لیفتراک کوماتسو، امکان چرخش ارگونومیک دارد. لیفتراک های کوماتسو دیزلی – دوگانه سوز، در شرایط سخت و دشوار به خوبی به کار خود ادامه می دهد.

  ویژگی های مهم لیفتراک دیزلی BX50 و AX50

  سیستم روشنایی مجهز
  موتور دیزلی قوی
  سیستم خنک کننده موتور
  ترمز پر قدرت
  فیلتر هوای پیشرفته
  فرمان قابل تنظیم
  سیستم نشانگر فشار روغن موتور
  سیستم اخطار شارژ  باتری
  لامپ هشدار سطح روغن موتور
  لامپ هشدار سوخت دیزل
  شاخص سنجش عملیات پیش گرمایش

  فیلتر روغن هیدرولیک لیفتراک کوماتسو از ورود گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری می کند. ترمز لیفتراک به صورتی طراحی شده است که حداکثر ایمنی را برای لیفتراک فرآهم می کند. مدار برق سیستم داخلی لیفتراک دیزلی – دوگانه سوز کوماتسو، به یک سیستم تنظیم ولتاژ و جریان مجهز است و در صورت تغییرات ناگهانی، از وارد شدن آسیب به قطعات داخلی لیفتراک جلوگیری می کند.

  ویژگی های لیفتراک دیزلی سری DX20

  موتور دیزلی
  سیستم خنک کننده روغن
  مبدل گشتاور
  فیلتر تصفیه هوا
  فرمان قابل تنظیم
  سیستم روشنایی قوی
  تجهیزات ایمنی با کیفیت
  سیستم هشدار فشار روغن موتور
  چراغ اخطار شارژ
  لامپ هشدار هوا
  لامپ هشدار کاهش سطح سیستم خنک کننده
  سیستم هشدار سطح روغن ترمز
  کنترل شاخص فرآیند پیش گرمایی برای موتور دیزلی
  قابلیت اندازه گیری درجه حرارت آب
  زمان سنج
  شاخک ها و دکل های استاندارد
  میدان دید وسیع برای راننده لیفتراک

   

  لیفتراک های دیزلی کوماتسو، با دوام و کارآمد برای حمل کالاهای سنگین

  یکی از محصولات لیفتراک کوماتسو که اغلب در فضاهای آزاد و برای حمل و نقل بار با تناژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد، لیفتراک های دیزلی این شرکت هستند؛ این دسته از محصولات دیزلی، قابلیت حمل با از ۹ تا ۴۰ تن را دارند. به طور معمول، لیفتراک های دیزلی پرکاربرد کوماتسو، ظرفیت بارگیری از ۹ تا ۱۵ تن را دارند و بر اساس فناوری پنوماتیک کار می کنند که برای کار در فضاهای آزاد طراحی شده است.

  لیفتراک های دیزلی کوماتسو با وزن بالا، ۱۵ تا ۱۸ تن ظرفیت بارگیری، نوع ویژه ای از این دستگاه ها هستند که با ضریب ایمنی بالا کار می کنند. لیفتراک های سنگین وزن دیزلی کوماتسو با ظرفیت بارگیری ۲۲ تا ۳۵ تن، مدلی از لیفتراک ها هستند که برای کاربردهای ویژه ساخته شده اند. کاهش هزینه های حمل بار در صنایع بسیار بزرگ مانند بارگیری در بنادر و اسکله ها، توسط لیفتراک های دیزلی سنگین وزن کوماتسو با ایمنی بسیا عالی انجام می شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه اصلی کوماتسو مراجعه کرده و PDF های سایت کوماتسو را مطالعه کنید.