تعمیر جک پالت دستی

جک پالت دستی

تعمیر جک پالت دستی

تعمیرات تخصصی انواع جک پالت دستی

_

تمامی خدمات ارائه شده برای جک پالت دستی توسط مجموعه لیفت سرویس غرب با استفاده از جدیدترین تجهیزات موجود و با بکارگیری از قطعات اصلی و اورجینال جک پالت دستی انجام می شود که سبب افزایش طول عمر جک پالت ها و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده از طرف این مجموعه می باشد. تعمیرات تخصصی و سرویس های قابل ارائه برای انواع جک پالت دستی در مجموعه لیفت سرویس غرب به شرح زیر می باشد.

 • تعویض و تعمیر دسته جک پالت
 • تعمیر پمپ هیدرولیکی جک پالت
 • تعمیر و تعویض شفت جک پالت
 • تعویض پکینگ پمپ هیدرولیکی
 • تهیه قطعات جک پالت دستی
 • تعمیر شاخک های جک پالت
 • تعویض و تعمیر چرخ جک پالت
 • صافکاری و نقاشی قسمت های مختلف
 • جوش کاری و شاسی کشی

جهت برقراری ارتباط با واحد تعمیر سیار جک پالت دستی با شماره ۴۶۸۰۶۱۹۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین می توانید با پر کردن و ارسال فرم زیر درخواست تعمیرات خود را به مجموعه لیفت سرویس غرب بصورت آنلاین ارسال نمایید.

درخواست تعمیر جک پالت دستی

تعمیرات تخصصی انواع جک پالت دستی

_

جهت ثبت آنلاین درخواست جک پالت دستی خود می توانید از فرم روبرو استفاده کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت تعمیر و یا سرویس جک پالت دستی شما اقدامات لازم را انجام دهند.
پس از ثبت درخواست خود بصورت آنلاین، کارشناسان مجموعه لیفت سرویس غرب نهایتا طی ۲۴ ساعت با شماره تماس اعلامی از طرف شما ارتباط خواهند گرفت.
جک پالت هایی که قابلیت تعمیر و سرویس در محل مشتری را دارند، پس از هماهنگی های لازم، تعمیرکار مورد نظر به محل جک پالت دستی اعزام شده و سرویس مورد نظر را روی دستگاه ها انجام می دهد و جک پالت هایی که قابلیت تعمیر و یا سرویس در محل را ندارند، پس از هماهنگی های لازم، دستگاه مورد نظر به محل مجموعه لیفت سرویس غرب منتقل شده تا کارشناسان این مجموعه اقدامات لازم را جهت رفع مشکل و یا سرویس دستگاه انجام دهند.

  جک پالت دستی

  مشخصات جک پالت دستی

  مشخصات و ویژگی های انواع جک پالت دستی

  _

  جک پالت دستی دستگاه بسیار مناسبی برای حمل انواع پالت های استاندارد می باشد. جک پالت دستی ابزاری است که برای جابه جایی، حمل و نقل، بلند کردن بار های گوناگون در مکان های مختلف نظیر انبار، کارخانه، سردخانه و مکان های دیگر استفاده می گردد. معمولا جک پالت ها برای حرکت دادن وسایل های سنگین به کار می روند و محصولات را از نقطه ای به نقطه ی دیگر بدون هیچ دردسری جابه جا می کنند. جک پالت دستی معمولا از یک سیستم جک روغنی برای بالا بردن و پایین آوردن اجسام استفاده می کند که با اعمال نیروی انسانی چه در حرکت، چه در بالابری و کنترل باربری، از طریق فعل مکانیکی و هیدرولیکی کار می کند. این وسیله را با عناوینی دیگر نیز مانند: لیفتراک دستی ، پالت بر و… می شناسند.

  انواع جک پالت دستی

  آشنایی با انواع جک پالت دستی

  _

  دستگاه جک پالت دستی بر اساس اندازه و تناژ و نوع بار به مدلهای مختلفی تقسیم بندی می شود:جک پالت استاندارد، پهن، باریک، قیچی، ترازودار، رول بر، با شاخک بلند، کم ارتفاع، گالوانیزه، استیل، با حفاظ، پالت بر سنگین، با چرخ لاستیکی، کوتاه، سنگین، برقی و … . همچنین بر اساس ظرفیت حمل به انواع جک پالت ۱.۵ تن، ۲ تن، ۲.۵ تن، ۳ تن، ۳.۵ تن و ۵ تن تقسیم می شوند.